Z wykształcenia psychoterapeutka systemowa w procesie certyfikacji (WTTS), trenerka umiejętności psychospołecznych (Intra), pedagożka specjalna (APS), neuroterapeutka (INPP), doradca rodzinny, szkoleniowiec, superwizorka edukacyjna. Entuzjastka nowatorskich nurtów w edukacji, stawiających w centrum jakość relacji między ludźmi, którzy ją tworzą, z równą godnością traktując dziecko i dorosłego. Edukacji bazującej na potencjale i podążającej za dzieckiem. Współautorka i realizatorka innowacyjnego programu psychoedukacyjnego, wspierającego inteligencję emocjonalną dzieci i młodzieży.

Wspieram dorosłych w budowaniu satysfakcjonujących, autentycznych relacji, a dzieciom i młodzieży staram się dojaśniać świat dorosłych. Prywatnie mama, przyjaciółka, partnerka.

Fascynuje mnie bycie w procesie rozwoju i nieustanne poznawanie siebie. Cenię różnorodność, poszukuję równowagi, ciekawią mnie ludzie. Uwielbiam czytać, czuć muzykę i chłonąć naturę. 

Psycholożka, terapeutka TSR,  dogoterapeutka, redaktorka portalu zabawkowicz.pl oraz autorka wielu tekstów na portalach rodzicielskich. Lubi obcować ze zwierzętami, uwielbia psy, spacery po lesie i fotografię.

Logopedka, pedagożka, terapeutka metody biofeedback, glottodydaktyk. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Spotyka się z ich sympatią oraz z zaufaniem rodziców, zadowolonych z efektów jej pracy. Stale poszukuje nowych, atrakcyjnych form pracy, stara się stosować nowatorskie metody, z radością pokazuje dzieciom, jak same mogą je wykorzystywać.

facebook