Z wykształcenia pedagog specjalny, terapeuta, doradca rodzinny, trener. Z zamiłowania pomagacz. Od wielu lat pracuje z dziećmi z nieprawidłowościami rozwojowymi i trudnościami w uczeniu się oraz ich rodzinami. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne i treningi umiejętności społecznych. Współautorka innowacyjnego programu kształtowania inteligencji emocjonalnej u dzieci, który jest realizowany w jednej z płockich szkół podstawowych. Miłośniczka wspierania rodzin według filozofii Jespera Juula. Prywatnie mama Hani i Janka, które przypominają jej, jak istotne jest patrzenie na świat oczami dziecka, życie tu i teraz i czerpanie przyjemności z bycia razem.

Psycholog, socjoterapeuta, prywatnie żona i matka dwóch cudownych córek. Pomaga innym rodzicom w budowaniu satysfakcjonujących relacji z ich dziećmi. Pracuje z osobami, które szukają pomocy doświadczając trudności emocjonalnych, wspiera w rozwoju osobistym poprzez rozumienie świata uczuć. Interesuje się psychosomatyką, pracą z ciałem i wykorzystaniem potencjału własnego umysłu w procesie zdrowienia. Pracę terapeuty traktuje jako możliwość niesienia pomocy innym, ale także sposobność do ciągłego doskonalenia siebie. Współautorka innowacyjnego programu kształtowania inteligencji emocjonalnej u dzieci, który jest realizowany w jednej z płockich szkół podstawowych.

Psycholog, dogoterapeutka, redaktor portalu zabawkowicz.pl oraz autorka wielu tekstów na portalach rodzicielskich. Lubi obcować ze zwierzętami, uwielbia psy, spacery po lesie i fotografię.

Surdopedagog, terapeuta, nauczyciel. Realistka, twardo stąpa po ziemi, lubi konkrety. Ma duże poczucie humoru i dystans do siebie. Dużo czyta, szczególnie kryminały. Lubi kino, teatr, operę. Ma jeden nałóg - czekoladę. Nieustannie, wszystkimi swoimi kolorami, zachwyca ją życie.

Logopeda, pedagog, terapeuta metody biofeedback, glottodydaktyk. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Spotyka się z ich sympatią oraz z zaufaniem rodziców, zadowolonych z efektów jej pracy. Stale poszukuje nowych, atrakcyjnych form pracy, stara się stosować nowatorskie metody, z radością pokazuje dzieciom, jak same mogą je wykorzystywać.

facebook